کربوکسی تراپی یک درمان جدید، ساده و اثبات شده ضد پیری است که با بهبود متابولیسم و پرفیوژن بافتی، ظاهر سلولیت را به طور چشمگیری کاهش می دهد. درمان ها برای درصد بالایی از بیماران سریع، راحت و موثر هستند. کربوکسی تراپی یک روش زیبایی غیر جراحی است که شامل تزریق دی اکسید کربن به بافت زیر جلدی از طریق یک سوزن کوچک است.

نتایج آن طبیعی و پیشرونده است، در حدود 3 جلسه اولیه می‌توانید نتایج را کم کم ببینید، و نگهداری منظم زمانی که ما در هر مورد مناسب بدانیم، نیاز است.

کربوکسی تراپی برای کاهش سلولیت و چربی زیر پوستی

در طول سال‌ها، مردم همه چیز را از رژیم‌های غذایی، ورزش، کرم‌ها، اندرمولوژی و لیپوساکشن امتحان کرده‌اند تا از شر ناخواسته‌هایی مانند « سلولیت» که تقریباً 90 درصد از جمعیت زنان را مبتلا می‌کند خلاص شوند.

نشان داده شده است که کربوکسی تراپی این سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به ساختارهای پوست اطراف از بین می برد. کربوکسی تراپی به طور موفقیت آمیزی برای کوچک کردن چانه های دوتایی و کاهش “چربی پشت” که در امتداد خط سینه بند برآمده است، کاهش چربی بازوها و برای درمان سلولیت روی پاها بدون جراحی، استفاده شده است.

 

کربوکسی تراپی برای ترک ها و اسکارها

تا به حال، ترک‌های پوستی تقریباً غیرقابل درمان بودند. کربوکسی‌تراپی می‌تواند با افزایش جریان خون در این نواحی با عروق ضعیف و اجازه منقبض شدن ، باریک‌تر کردن آن‌ها و ترکیب بهتر آن‌ها با پوست اطراف، در نرم کردن لک‌ها مفید باشد.

با تزریق دی اکسید کربن به پوست، یک محیط اسیدی ایجاد می شود. این به ارگانیسم ما سیگنال می دهد که اکسیژن را به بافت در ناحیه تحت درمان ایمن کند و فاکتورهای رشد طبیعی (عوامل رشد عروقی) را انباشته کند.

طی چند روز پس از درمان، توزیع طبیعی اکسیژن در محل‌های مصرف افزایش می‌یابد، یک میکروسیرکولاسیون کاملاً جدید ایجاد می‌شود، درناژ لنفاوی افزایش می‌یابد و به این ترتیب بازسازی پوست به روش طبیعی حاصل می‌شود. البته باید توجه داشته باشید تمام این اثرات تنها در صورتی نتیجه بخش است که از یک دستگاه کربوکسی تراپی عالی مثل BmedGroup استفاده کنید.

 

کربوکسی تراپی با BmedGroup

کربوکسی تراپی چگونه کار می کند؟

هر روز ما اکسیژن تنفس می کنیم و دی اکسید کربن را بازدم می کنیم. دی اکسید کربن همچنین سیگنالی برای گردش خون ضعیف در بدن است. تمام سلول‌های بدن ما، بدون توجه به وظیفه‌شان به‌عنوان ماده زائد دی‌اکسید کربن آزاد می‌شوند.

دی اکسید کربن هشداری برای تمام سلول های بدن ما است. هنگامی که ما اکسیژن را به ریه‌های خود تنفس می‌کنیم، گلبول‌های قرمز خون اکسیژن را در ریه‌های ما می‌گیرند و آن را به بافت‌های ما می‌برند تا زمانی که با ناحیه‌ای مواجه می‌شوند که به سختی کار می‌کند و دی اکسید کربن زیادی دارد.

با تزریق مقادیر کمی گاز دی اکسید کربن درست زیر سطح پوست، آن را فریب می دهیم تا گردش خون را در آن ناحیه افزایش دهیم. حلقه های تیره زیر چشم، سلولیت و علائم کشش همگی از افزایش گردش خون سود می برند.

در طی این روش غیر جراحی، دی اکسید کربنCO2 از طریق یک سوزن کوچک 30 گرمی (قطر 0.3 میلی متر) به بافت زیر جلدی نفوذ می کند. از نقطه تزریق، دی اکسید کربن به راحتی در مناطق تحت درمان مجاور پخش می شود.

 

نتایج از 2 تا 3 سال ماندگاری دارد. پس از سه جلسه کربوکسی تراپی با BmedGroup، بسته به ویژگی های بیمار، نتیجه می تواند بین 2 تا 3 سال باقی بماند. کربوکسی تراپی که در درمان ترک‌های پوستی به کار می‌رود، تکنیکی است که سال‌ها در بازار وجود داشته و اثربخشی آن را نشان می‌دهد. در حال حاضر، کربوکسی تراپی با سایر تکنیک های جدیدتر ترکیب شده است که اثرات آن را برای حذف علائم کشش افزایش می دهد. کربوکسی تراپی با استفاده از BmedGroup که از جدیدترین و بهرتین دستگاه‌های موجود در بازار است، تاثیرات مفیدی بر پوست دارد.

 

کربوکسی تراپی با استفاده از BmedGroup

این دستگاه دارای کپسول منحصر به فرد و ژل درمانی است. هنگامی که کپسول و ژل درمانی متشکل از مواد طبیعی و غنی از مواد مغذی با یکدیگر تماس پیدا می کنند، واکنش شیمیایی در سطح پوست ایجاد می شود و CO2 تولید می شود.

گاز دی اکسید کربن CO2خواص منحصر به فردی دارد. وارد شدن به بدن باعث افزایش اکسیژن رسانی به پوست می شود. در نتیجه، گردش خون تسریع می شود، تخلیه لنفاوی بهبود می یابد، متابولیسم تحریک می شود. نتیجه درمان به دلیل این واقعیت افزایش می یابد که گاز دی اکسید کربن مخلوط شده با مایع بافتی PH قلیایی را خنثی می کند.

در طول جلسه درمان، جذب مواد موثره محصولات مراقبت از پوست به شدت افزایش می یابد. این روش امکان درمان تقریباً هر ناحیه پوست را فراهم می کند.

کربوکسی تراپی با BmedGroup

کربوکسی تراپی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

در سراسر جهان، کربوکسی تراپی (درمان دی اکسید کربن) به سرعت به عنوان درمان پیشرو برای جوانسازی پوست شناخته می شود. این روشی ایمن و کم تهاجمی است که از نظر بالینی ثابت شده است برای جوانسازی، ترمیم و بازسازی پوست و درمان پوست شل (به دلیل افزایش سن یا پس از بارداری)، سلولیت، چربی های مقاوم و علائم کشش.

  • سلولیت و رسوبات چربی مقاوم را کاهش می دهد
  • علائم کشش پوستی را محو می کند
  • ناحیه دور چشم را روشن و محکم می کند
  • پوست شل را سفت می کند
  • بهبود نارسایی وریدی و واریس و رگ های عنکبوتی
  • درمان زخم و اسکار و موارد دیگر…

 

سوالات متداول

آیا استفاده از کربوکسی تراپی بی خطر است؟

کربوکسی تراپی را می توان به عنوان روشی ایمن و کم تهاجمی برای جوانسازی، ترمیم و بازسازی پوست در نظر گرفت.

کربوکسی تراپی چقدر دردناک است؟

کربوکسی تراپی یک درمان بدون درد با حداقل عوارض جانبی یا بدون عوارض است. هنگامی که گاز به زیر پوست شما تزریق می شود، ممکن است احساس “فشار” کنید. در برخی موارد، کبودی ممکن است در ناحیه تزریق ایجاد شود، اما معمولاً کمتر از یک هفته طول می‌کشد.

آیا کربوکسی به کاهش وزن کمک می کند؟

مطالعه‌ای توسط Northwestern Medicine نشان می‌دهد که کربوکسی تراپی، تکنیک تزریق گاز دی اکسید کربن به بدن، می‌تواند چربی اطراف معده را کاهش دهد. با این حال، نتایج مطالعه همچنین نشان داد که تغییرات کم بوده و منجر به کاهش طولانی مدت چربی نمی شود.

 

بهترین دستگاه کربوکسی تراپی را از کجا تهیه کنیم؟

شما میتوانید بهترین دستگاه کربوکسی تراپی BmedGroup را از هلدینگ آمستریس سنتر تهی کنید.

 

درباره editor

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *