ماسک صورت ورقه ای حلزون محصولی است که می ‌تواند جوانی را برای شما به ارمغان می آورد. همان طور که می دانید مقابله با معضلات پیر پوستی و مشکلات آن در این روزها بسیار سخت شده است؛ اما در بین این همه سختی شما می توانید با استفاده از راه حل های مقرون به صرفه به بازده بسیار بالایی دست پیدا کنید.

ما به شما توصیه می کنیم به جای پرداخت هزینه های گزاف جراحی، داروهای پوستی گران قیمت، تزریق و غیره از ماسک های گیاهی استفاده کنید. این ماسک ها شما را تشویق می ‌کنند تا به جای استفاده از شیوه‌های درمانی نامطمئن و البته گزاف در مرحله ی اول از پیر پوستی و مشکلات زیبایی شناختی پیشگیری نمایید. حتی اگر پس از بروز این عارضه به فکر درمان افتادید، نگران نباشید؛ چرا که این ماسک ها می توانند به عنوان عوامل پیشگیری کننده و هم عوامل درمانگر بسیار موثر باشند.

انواع ماسک ورقه ای صورت:

انواع ماسک ورقه ای صورت

از جمله دلایلی که شما را متقاعد می‌کند تا از ماسک های صورت کمک بگیرید. استفاده سریع و آسان و قیمت مناسب  مزایای حداکثری آن می باشد؛ اما بهترین ماسک های صورت چه ویژگی هایی دارند؟ کارشناسان بعد از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدند که ماسک های ورقه ای، راهی مطمئن و ساده تر برای پیشگیری و درمان بسیاری از معضلات و مشکلات پوستی هستند. در حقیقت نمی توان تاثیر این ماسک را بر روی زیبایی پوست و سلامت آن نادیده گرفت. البته ارقام و آمار نیز مهر تاییدی بر این ادعا می زند.

درباره ی ماسک ورقه ای صورت چه می دانید؟

ماسک های ورقه ای صورت روشی شرقی متداول در مراقبت موثر از پوست صورت بوده اند که سالیان سال است مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرند. این ماسک ها بر روی روند بهبودی و سرعت جوانی از دست رفته ی پوست تاثیرات بسیار خوبی می گذارند. در کنار این امر خواص دیگری نیز برای این ماسک ها وجود دارد، از جمله تازه سازی، آبرسانی، مرطوب ‌کنندگی، روشن کنندگی و غیره.

درباره ی ماسک ورقه ای صورت چه می دانید؟

این ورق ها از جنس پنبه یا شبه پنبه بوده و به مواد سرم مانندی آغشته شدند که البته چرب نیستند. ترکیب آنها تمیز و شیری مانند بوده و همانند مایعی رقیق بر روی پوست نشسته و به راحتی نیز جذب آن می شوند. ماسک های ورقه ای بیشتر ترکیبی بدون ضرر و گیاهی هستند که از پیش نیز به شکل برش خورده برای صورت آماده گشتند و تنها کافی است آنها را بر روی پوست خود گذاشته و به آرامی شاهد تاثیر آن باشید. این ماسک ها درست به فرم قالب صورت و به نازکی به تولید می‌رسند؛ اما در همه غشای نازک مقدار زیادی از مواد مناسب بافت پوست وجود دارد. نازک بودن این ماسک باعث می‌ شود تا تاثیر مثبت آن به سرعت جذب شود. به طوری که برای انجام این فرآیند بیشتر از ۲۰ دقیقه زمان لازم نیست.

بررسی ویژگی های ماسک صورت ورقه ای حلزون آمستریس:

ماسک ورقه ای صورت حلزون آمستریس باعث رفع التهاب و قرمزی پوست می شود. تاثیر این ماسک در کاهش آسیب های ناشی از آفتاب سوختگی و مواد شیمیایی است. همچنین باید افزود که ماسک صورت ورقه ای حلزون آمستریس خاصیت ضد حساسیت داشته و به واسطه وجود گلیسیرین در ترکیبات آن سبب لطافت و نرمی پوست می شود. درمان خشکی، درمان ترک های پوستی، آبرسانی قدرتمند و مرطوب کنندگی پوست صورت به کمک این محصول قابل احساس و مشاهده می باشد. به کارگیری این محصول برای خانم ها و آقایان بلامانع است. ماسک صورت حلزون‌ آمستریس حاوی مقادیر زیادی عصاره موکوز حلزون بوده که به کمک آن در مرحله اول به پوست های ضعیف می پردازد و همچنین وجود آنتی اکسیدان ها در این ماسک اثرات شگفت انگیزی بر روی جوانسازی و تازگی پوست می گذارد.

بررسی ویژگی های ماسک صورت ورقه ای حلزون آمستریس

منافذ باز پوست به کمک این ماسک بسته و منافذ پر خالی می‌شوند. این ماسک به خوبی می تواند پف زیر چشم را از بین برده و گودی آن ناحیه را به پوست شفاف و روشن تبدیل کند. همچنین اقدام این ماسک ویژه در جلوگیری از افتادگی پوست نیز وصف برانگیز است.

با استفاده دوره ای از این محصول شاهد تغییرات فراوان در پوست خود خواهید بود. به این صورت که سرعت جوانسازی پوست شما افزایش یافته و مواد زائد و چربی ها پس از هربار مصرف به صورت کامل پاکسازی خواهد شد .

شیوه استفاده از محصول:

گلیسیرین موجود در این ماسک باعث نرم تر شدن بافت پوست صورت می‌شود. همچنین ترکیبات خاص این محصول باعث تقویت اپیدرم و سفتی بافت جوان صورت خواهد شد. بازسازی سلول های پوست و تعدیل متابولیسم سلولی شفاف سازی، تسکینِ وضعیت پوست، کلاژن سازی، از بین بردن جای جوش و لک، تقویت کشسانی پوست، یکدست سازی و همچنین پاکسازی آلودگی از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. تنها کافیست یک دوره از این ماسک استفاده کنید تا به چشم خود معجزه آن را ببینید. روش استفاده از آن به هیچ عنوان دشوار نبوده و همانند ماسک های صورت دردسر خاصی ندارد. تنها کافیست ماسک قالبی را بر روی پوست تمیز و خشک خود گذاشته و به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید. در این زمان می توانید با ماساژ آهسته پوست باعث جذب بیشتر آن شوید. سپس ماسک را به‌ آرامی برداشته و دور اندازید. در آخر نیز می توان پوست خود را با آب ولرم شستشو دهید. ترجیحاً از این ماسک هفته ای دو تا سه مرتبه استفاده کنید و بعد از یک دوره کوتاه مصرف آن، تاثیرات شگفت انگیز ماسک ورقه ای صورت حلزون را ببینید.

درباره الهه حسینی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *